Turystyczne Forum Wiedzy

wakacje nad morzem w Polsce

 

nad morzem - Jastrzębia Góra

06 czerwiec 2009r.

Jastrzębia Góra już od dawna jest jednym z najczęściej wybieranych przez turystów kurortów nad Morzem Bałtyckim w Polsce. Jastrzębia Góra to miejsce położone pomiędzy Karwią a Przylądkiem Rozewie (Latarnia morska w Rozewiu). Wybrzeże klifowe (strome zbocza) oraz otaczający Jastrzębią Górę Nadmorski Park Krajobrazowy nadają temu miejscu niesamowity urok.


Gdynia 2012

15 luty 2010r.

Przez dłuższy czas Gdynia pozostawała w cieniu Gdańska, jeśli chodzi o popularność wśród turystów. Jest to bardzo młode miasto, powstałe w 20-leciu międzywojennym, nie ma zatem nawet 100 lat. Z tego powodu nie może się pochwalić taką ilością zabytków, jak jej większy i bardziej znany sąsiad.


Pomysły na letni wypoczynek

08 luty 2010r.

Początek letnich wakacji to długo oczekiwana chwila. Planowanie wyjazdu należy zacząć z wielotygodniowym wyprzedzeniem. Ilość koncepcji jakie mamy do wyboru jest spora, decyzja nie jest więc łatwa. My zachęcamy do wypoczynku nad morzem w Polsce. Wakacje nad morzem to najlepszy wybór dla Ciebie.


Władysławowo wyjątkowy urlop nad morzem

15 luty 2010r.

Władysławowo - bez wątpliwości to jedno z najbardziej atrakcyjnych kurortów na naszym wybrzeżu, od lat posiadającym aspiracje na tytuł stolicy letniego wypoczynku. Aspiracje te nie są bezpodstawne, ponieważ Władysławowo posiada dużo do zaoferowania odwiedzającym. Dlatego też każdego lata przyjeżdżają tu na wczasy tysiące turystów, spragnionych zarówno słońca, fal Bałtyku i wyśmienitej zabawy.


nad morzem - Międzyzdroje

01 wrzesień 2009r.

Międzyzdroje na wymarzone wczasy nad morzem. Niepowtarzalnymi walorami Międzyzdrojów są: - położenie nad morzem Bałtyckim, - piaszczyste plaże, - wzniesienia w Paśmie Wolińskim, - bliskość Wolińskiego Parku Narodowego, - historyczne zabudowania uzdrowiskowe - Park Zdrojowy w nadmorskiej części miasta.


Gdańskie atrakcje

15 luty 2010r.

Miasto jest znane nie tylko ze swojej historycznej i heroicznej przeszłości, ale także z malowniczego położenia nad Morzem Bałtyckim. Nic więc dziwnego, że od wielu lat stanowi cel wakacyjnych wypraw turystów zarówno z kraju, jak i z zagranicy.